Antalya Gazipaşa Çiçek Gönder

Antalya Gazipaşa bayimizin hazırlamış olduğu Cam Fanus İçerisinde Pembe, Beyaz ve Mor Hüsnüyusuf ve ada karanfillerinden hazırlanan çiçeğimizin siparişinin  canlılığı ve renkli görüntüsü için Türkiye Çiçekçiler Birliği adına bayimize ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Antalya'nın 180 kilometre doğu sınırında, Toroslar'ın dik yamaçlarına kurulmuş olan Gazipaşa doğal güzelliklerini yanı sıra ilk çağdan bu yana çeşitli uygarlıklara yurt olmuş bir bölge. Geçmişte mağaraları ile korsanlara sığınak olmuş "sessiz cennet" olarak bilinir

İlçe, muz ve avokado başta olmak üzere tropik meyve bahçeleri ve sebze üretimi, seraları, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkati çekiyor. Yaklaşık 10 kilometrelik kumsalı, turkuaz mavisi koyları ve bozulmamış doğasıyla Gazipaşa, şehrin gürültüsünden kaçıp, doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenler için en güzel yerlerden biri olarak gösteriliyor. 

Sizde Çiçek Filosu sitemizden siparişinizi oluşturabilir, Türkiye çiçekçiler birliği bayileri ile  Antalya  ve ilçelerine sipariş oluşturabilir ve garantili gönderim yapabilirsiniz.


15.5.2019