Başkanımızdan Sektöre Dair Bilgilendirme 3

Çiçek Filosu'nun çok kıymetli üyeleri

Sektöre Dair Yazı Serisi -3

Sevgili Dostlarım,

Sektörümüzün tek güçlü temsilcisi olarak çiçekçiliğe kattığımız değerleri Türkiye Çiçekçiler Birliği çatısı altında tüm meslektaşlarımızın hizmetine açıyor ve her geçen gün artan üye sayımız ile köhne ve atıl kalmış kurumların camiamızı soktuğu zor durumlardan kurtulmaya çalışıyoruz.

Tüm Dünya’nın çağ atlayarak internet üzerinden online alışveriş yaptığı günümüz koşullarını 7-8 sene önceden söyleyen bir dostunuz olarak, kurduğumuz sistemin özelliklerini geliştirerek çiçekçiliğin yararına olacak şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Hiçbir kurumda verdiğimiz siparişlerde teslim bilgisi, giden ürünün fotoğrafı, anlık takip gibi özellikleri alamazken biz Çiçek Filosu ailesi olarak tüm bunları hiçbir yıllık ücret-aidat olmadan üyelerimize sunuyoruz. Son yaptığımız yenilik ile siparişimizin kime teslim edildiği bilgisini de anlık olarak panelimizden görebiliyor ve müşterilerimize çok rahat bir şekilde cevap üretebiliyoruz.

Tüm bu hususlarda siz değerli üyelerimizden isteğim, teslim edilen kişi gerçekte kim ise onun ismini yazmanız ve tarih-saat konusunda bir değişiklik yapmadan, yanlışlık var ise Çiçek Filosu Merkezine bilgi vererek teslimatınızı her zaman yaptığınız gibi yapmanızdır.

Bugün 700 kişilik kocaman bir aile olarak emin adımlarla ilerlediğimiz güzel günler için her birinizden elinizden geldiğince gayret göstermenizi ve özverili davranmanızı rica ediyor, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Çiçek Filosu Başkanı

İsmail BAŞARAN


21.09.2015