Çiçekler Ne İfade Eder Ne Anlatır

1991 Yılında ANKARA Bahçelievler mahallesinde bir aile şirketi olarak kurulmuş olan çiçek mağazasında çok merak ettiğim bu sorunun cevabını bulmak için çiçekçilik mesleğine başladım...
2008 Yılında DİLŞAD ÇİÇEKÇİLİK mağazasının işletmesini alan iki kardeş olarak, Ankara'nın en güzel çiçekçi işletmelerinden birine ve mesleğe hizmet etmeye devam ediyoruz..
Bunca zaman çiçeklerin bana anlatmaya çalıştığını, 2013 Yılında Kurulan Türkiye Çiçekçiler Birliği bayisi olduğumda anladım....


Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu olsada, bize göre bunların en başında sevdiklerine, değer verdiklerine çiçek göndermek, duyguları en iyi ifade eden çiçek almak geliyor, Çiçek sevgidir, sevgi emek ister, güven ister, çiçek gönderen kişi sevdiklerini kaliteli çiçek ile buluşturduğunda mutlu eder mutlu olur..


Bu Mutluğu Firmamız Ankara içinde kendi kaliteli çiçek tasarım ustaları ve ekip arkadaşları ile sağlarken şehirler arası çiçek hizmetini TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLER BİRLİĞİ kalitesi ve güvencesi ile Türkiye'nin 81 İli ve bu illere bağlı ilçelerinde kurmayı başardığı güvenilir ve kaliteli 1100 çiçekçi bayisi ağı sayesinde hızlı güvenli %100 müşteri memnuniyeti ile çiçek gönderimi sağlıyorum..


Çiçek yada Çiçekçilik Ne İfade Eder ne Anlatır Sorusuna Bulduğumuz doğru cevap..
Kaliteli ve taze Çiçek Göndermek, tasarımsal çiçekler yapmak yaptırmak, güvenli güler yüzlü çiçek hizmeti vermektir..
sevgi emekmiş, emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar çok sevmekmiş.
Bunu firmamıza sağlayan turkiyecicekcilerbirligi.com'a Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Erhan Ünal
TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLER BİRLİĞİ ANKARA YÖNETİCİSİ


 


12.12.2017