Denizli Çiçek Gönder

Hazırlanmış olan Seramikte renkli kırçiçekleri  siparişinin kalitesi ve şık dizaynı için ürünü hazırlayan Denizli bayimize, Çiçek Filosu A.Ş adına teşekkürlerimizi sunarız.

Denizli ili, Ege Bölgesinde bir il merkezidir. Denizli 500 Bin'i aşan merkez nüfusuyla, İzmir'den sonra Ege bölgesinin en büyük kentidir. Denizli Türkiye'nin ise en büyük ve en gelişmiş on altı şehrinden biridir (kent merkezi: 537.000). Bir sanayi, ihracat ve ticaret merkezi olan Denizli aynı zamanda otuz bini aşan öğrenci sayısıyla bir üniversite şehridir. Bir yılda milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Denizli bir turizm kenti olmasının yanısıra düzenlenen yerel, ulusal ve uluslararası etkinliklerle (bkz. festivaller) eğitim, kongre, kültür ve sanat merkezi özelliğindedir. Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın (Geka) merkezi de Denizli'dir.

Sizde Çiçek Filosu sitemizden siparişinizi oluşturabilir, Türkiye çiçekçiler birliği bayileri ile Denizli ve tüm ilçelerine sipariş oluşturabilir ve garantili gönderim yapabilirsiniz


1.12.2018