Türkiye Çiçekçiler Birliği Bayisinden Sektöre Dair

Sevgili meslektaşlarım,
Bahar ayının gelmesiyle vitrinlerimiz mis kokulu çiçeklerle renklendi. Doğanın yeniden doğuşu olarak algıladığımız bu aylarda bizlerde yeniden farklı çiçek tasarımlarımızla müşterilerimiz karşısında yerimizi almalıyız. Yapacağımız bu tasarımları müşterilerimize GÜLER YÜZÜMÜZLE GİYİMİMİZE KUŞAMIMIZA ÇİÇEKLERİN TAZE OLUŞUNA VE SUNUMUMUZA dikkat ederek servis etmenin mutluluğunu yürekden yaşamalıyız. 
Ayrıca Türkiye'mizin en büyük çiçek organizasyonu kurumu TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLERİ BİRLİĞİ çatısı ve güvencesi altında şehirlerarası çiçek gönderimi konusunda çok rahatladık. %100 müşteri memnuniyeti oluştuğundan gönül rahatlığı içerisinde büyük bir güvenle şehirlerarası çiçek siparişi alabiliyor ve online olarak teknolojik tüm imkanlar çerçevesinde siparişimiz Türkiye'mizin her noktasına 2 saat içinde yerine ulaştırılıyor.
Biz tasarımcılara burada yine büyük sorumlukluluklar düşüyor. Almış olduğumuz siparişlerde yapmamız gerekenler;
1- Tarihine 
2- Saatine 
3- Çiçekçi arkadaşımızın özel bir mesajına 
4- Ek Ürüne 
5- Görseldeki resme en uygun olacak şekilde yapmak olmalıdır.
Bu vesile ile Türkiye'mizin çiçek sektöründeki lokomotifi olan TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLERİ BİRLİĞİ %100 müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde müşterilerimizi, çiçekçi esnafını ve tasarımcılarını koruyup kolladığı için en önemliside bıkmadan usanmadan büyük emeklerle düzenlenen tasarım, satış, sunum, iletişim gibi bizlere büyük önem arz eden eğitim-öğretim seminerleri düzenlediğinden dolayı başkanımıza, yönetim kurulumuza ve çözüm ortaklarımıza şükranlarımı sunuyorum. 
Günlerimiz aylarımız ve yıllarımızın bu bahar ayı gibi rengarenk geçmesi temennisiyle saygılarımı sunarım.
 
İlhan KORKMAZ
Çiçek Tasarımcısı

5.04.2016